Menu
Your Cart
20% OFF on all products Shop now

Tayt

Tayt

Yılın Modası Tayt Modelleri

Tayt modelleri 2018 yılında en çok tercih edilen kadın giyim ürünlerinden biri oldu. 2019 yılında da yıldızı parlayan taytların çeşitli modelleri kadınlara farklı alanlarda kolay şıklık imkânı sunuyor. İster sporda, ister eğlencede ister partide isterse yürüyüşte giyin. Gideceğiniz yere uygun bir modeli seçerek hemen her ortama ayak uydurabilirsiniz. Şık ve çekici olmanın en kolay yolu yeni tayt modellerini tercih etmektir, dersek yanılmış olmayız. Tüm tayt modellerini sitemizden temin edebilirsiniz.

Termal Tayt Nedir?

Kış gelince vücut ısımız düşüşe geçiyor ve daha kalın giysiler giyme ihtiyacı duyuyoruz. Fakat ne kadar kalın giyinirsek giyinelim düşen vücut ısısını yerine getirmek çok kolay olmuyor. Kış aylarında yaşam konforumuzun düştüğü de bir gerçektir. İş yaşamında veya sosyal hayatınızda konforunuzu korumak için termal tayt ve termal içlikler tercih edebilirsiniz.

Termal tayt ve termal içlikler ani hava değişimlerine uyum sağlayan çok özel ürünlerdir. Normal şartlarda sıcak ortamdan soğuğa veya soğuk ortamdan sıcağa geçişlerden oldukça etkileniriz. Termal taytlar bu etkilenme oranını en aza indirme özelliğine sahiptir. Terliyken dışarı çıkıp hastalanma vakalarının arttığı kış aylarında termal kıyafet tercih edilmesinin nedeni de budur. 

Kışın çok üşümekten şikâyet ediyorsanız, basketbol, voleybol, doğa sporları, dağ sporları, yelken gibi spor dallarıyla ilgileniyorsanız termal tayt vazgeçilmeziniz olacak. Özellikle sporcuların termal giysi tercih etmesinin temel nedeni terleme sorunlarını en aza indirmesidir. Termal taytlar teri emerek başka bir katmana atar. Böylece ter sebebiyle ortaya çıkacak hastalıkları da önlemiş olur.

Sizler de kış aylarını daha sağlıklı ve sıcacık geçirmek için sitemizde bulunan tayt modellerini inceleyebilir ve hemen bir tanesini sepetinize atabilirsiniz.

Dikişsiz Parlak Tayt

Hanımların gözdesi dikişsiz parlak tayt modelleri sitemizde en moda renkleriyle yerini almıştır. Beğendiğiniz tayt modelini seçip sepetinize atarak alışverişinize başlayabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünleri sitemiz aracılığıyla kısa sürede kullanmaya başlayabilirsiniz. Parlak taytların en çok tercih edilen modelleri; siyah, mavi, turuncu, kırmızı ve kahve gibi modellerdir. Özellikle kış aylarında hem sıcacık durmak hem de son derece basit yöntemlerle şık olmak isteyenlerin tercihi dikişsiz parlak taytlardır.

Parlak tayt modelleri simli dokusuyla ve fit görüntüsüyle adeta sizi hayallerinize kavuşturuyor. Kusursuz bir görünüm için sitemizdeki yılın modası parlak taytları incelemeye başlayabilirsiniz.

Disco Tayt Nedir?

Disco tayt modelleri 80’lerden günümüze uzanan moda trendleridir. Genelde renkli ve simli görüntüsüyle dikkatleri üzerlerinde toplayan bu ürünler genç kızların ve tüm kadınların ilgi odağı hâline geldi. En önemli özellikleri ise toparlayıcı nitelikte olmalarıdır. Bu taytlara simli tayt, parlak tayt gibi isimler de verildiği görülür. 

Sitemizin disco tayt kategorisindeki ürünlerini inceleyerek siz de bu moda rüzgârına dâhil olabilirsiniz. Daha az emekle daha şık olmanın en kolay yolu disco taytlar. Evde, kafede, yürüyüşte hemen pek çok ortamda kendinizi göstermenin en renkli yolu bu taytları temin etmekten geçiyor. Gideceğiniz mekâna uygun renkleri sitemizden bulabilir ve hemen satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Rahatlığı ve şıklığı bir arada yaşamak istiyorsanız tercihiniz disco tayt modelleri olsun.

Spor Tayt

Son iki yıldır kadınların favori seçimlerinden biri hâline gelen taytların çeşitli modellerini sitemizde bulabilirsiniz. En çok tercih edilen diğer modelimiz spor tayt modelleridir.

Moda konusunda geldiğimiz noktada spor giyime oldukça önem veriliyor. Özellikle kadınların da artık iş yaşamında yoğun şekilde boy göstermesiyle günlük giyim olarak veya tatillerde spor kıyafetler tercih edilmeye başlandı. Daha çok giy çık şeklinde basit ama şık modeller kadınların ilgi odağı oluyor. Bunların içinde en popüleri spor taytlardır. Spor taytlar hem sade görünümüyle hem de rahatlığıyla büyük ilgi görüyor.

Günlük hayatın dışında spora giderken de bu taytları tercih edebilirsiniz. Rahatlığı ve esnekliği sayesinde tüm hareketleri kısıtlanmadan yapmanızı sağlayacak spor tayt modelleri sitemizde.

Tayt Modelleri

Yukarıdaki tayt modelleri incelendiğinde farklı ortamlara kolayca hazırlanma fırsatı sunduğu görülecektir. İster günlük şıklık isterse spora hazırlık için tercih edin her zaman kazanan siz olacaksınız. Az ve uygun fiyatlı bir ürünle giyinme telaşınız en aza inecek ve rahatlığın tadını çıkaracaksınız.

Dilediğiniz tayt seçeneklerinizi sitemizdeki giyim kategorisinden bulabilirsiniz.


İmer 4336 Mini Tayt
-30 %
İmer 4336 Mini Tayt, modal kumaştan üretilmiş, yumuşak, pürüzsüz ve esnek kumaşlı bir ürün.Modal, kayın ağacından üretilen en az pamuk kadar doğal bir elyaftır. Doğal, antibakteriyel, pürüzsüz ve sağlıklıdır. Modal ürünler vücudu terletmez, sıkmaz, kullanımı rahattır.  İmer iç giyim tarafından Türki..
$23.00 $33.00
Ex Tax:$21.30
İmer 4337 Modal Kısa Tayt
-30 %
İmer 4337 Modal Kısa Tayt, modal kumaştan üretilmiş, yumuşak, pürüzsüz ve esnek kumaşlı bir ürün.Modal, kayın ağacından üretilen en az pamuk kadar doğal bir elyaftır. Doğal, antibakteriyel, pürüzsüz ve sağlıklıdır. Modal ürünler vücudu terletmez, sıkmaz, kullanımı rahattır.  İmer iç giyim tarafından..
$23.00 $33.00
Ex Tax:$21.30
Showing 1 to 2 of 2 (1 Pages)