Menu
SEPETİM

Hamile İç Giyim

Hamile içi giyim ürünlerini tercih ederek bu süreci daha kolay atlatabilirsiniz. Hamileler için özel üretim yapılması doğal olarak vücudun aylara göre değişiminden kaynaklanıyor. Anne adayları günden güne değişen bedenlerine kıyafet ve iç çamaşırı bulmakta zorlanabilir. Ayrıca uygun ölçüleri bulsalar bile karnın büyümesinden kaynaklı kullanma zorluğu yaşayabilirler. Tüm bu sorunları dikkate alan üretici firmalar hamile giyim sektöründe kullanımı kolay ürünler ortaya koymaya başlamıştır.

Hamile İç Giyim Ürünleri

Emzirme atleti ve emzirme sütyeni hamile iç giyim ürünlerinin başında gelir. Hamilelik ve lohusalık dönemlerinde bu tarz kullanımı kolay çamaşırları tercih ederek vücut yapınıza uygun ürünlerle rahatlığı yaşarsınız. Yeni doğum yapmış kadınlar her an acıkabilen bebeklerini emzirmede zorluk yaşarlar. Gittikleri her ortamda rahatça emzirmeyi sağlayan emzirme sütyeni büyük bir avantaj sağlar. Bu çamaşır sayesinde hiç zorlanmadan kısa sürede bebeğinizin karnını doyurabilirsiniz.

Hamile giyiminde diğer önemli ürün ise hamile külot ve taytlarıdır. Hamile külodu tamamen organik malzemeden üretilmiş olmalıdır ki anne sağlığını korumada etkili olsun. Diğer taraftan terletmeyen özellikte olması da önemlidir. Terleme bakteri çoğalmasına neden olabilir. Nefes alabilen ve organik bir ürün işinizi görecektir.

Gebelik sürecinde en önemli giyim ürünlerinden biri de hamile tayt çeşitleridir. Hamile taytının anne adaylarına kolaylık getirdiği söylenebilir. Öncelikle karnı rahatça sarabilmesi nedeniyle değişen beden ölçülerine kolaylıkla ayak uydurur. Anne karnı büyüdükçe normal pantolonların giyilmesi zorlaşır. Hamile taytı ise esnek yapısı sayesinde harika bir seçenektir. Ayrıca kış aylarında sıcak tutmada etkilidir.

Beden ölçüleri değişen annelerin giyim konusunda zorlandığı bilinen bir gerçektir. Çabasız bir şekilde şık olmanın yolu tayt kullanmaktan geçer. Özellikle pantolon gibi duran taytları tercih edebilirsiniz. Böylelikle karnınızı düzgün bir şekilde sararken evde ya da dışarıda rahatça dolaşmanızı sağlar. Kısa sürede hazırlanıp evden çıkabilir ve gayet şık görünebilirsiniz. Üstelik bu ürünü loğusa giyim için de tercih edebilirsiniz. Vücudunuzu kolayca toparlar ve doğum sonrası kilolar konusunda daha fit görünmenizi sağlar.

Hamile İç Giyim Markaları

Hamile giyim denince akla gelen ilk markalardan biri İmer hamile giyim markasıdır. Bidolusite.com adresinden ilgili kategoriden markanın çamaşır çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve sağlıklı iç giyim ürünlerini sitemiz aracılığıyla temin etme fırsatı sunuyoruz.

Hamile ve loğusa giyim denince akla gelen diğer bir marka da Ay Yıldız hamile giyim markasıdır. Markanın kadın kategorisine tıklayarak açılan bölmeden hamile iç giyim çeşitlerini bulabilirsiniz. Aynı kategoride uyku, ev ve plaj giyim çeşitleri de bulunmaktadır.

Diğer seçeneğiniz ise Yeni İnci hamile giyim markasıdır. Yeni İnci de diğer markalar gibi iç giyim ve ev giyim üzerine yoğunlaşmıştır. Buradan ihtiyacınız olan hamile takımlarına ulaşabilirsiniz. İster hamilelik süreci için isterse lohusalık dönemine uygun ürünleri bulabilirsiniz. Bu markaların belli bir alana yönelmiş olması kaliteli üretimin de göstergesi olmuştur. Organik, sağlıklı ve kullanımı kolay iç giyim çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz. Alanında isim yapmış markaların tüm modelleri sitemizde mevcuttur.

Neden Biz?

Bidolusite.com üzerinden giriş yaparak aradığınız kategoriye ulaşabilirsiniz. İlginizi çeken ürünleri sepetinize atıp gezinmeye devam etmek tamamen sizin tercihinizdir. Beğendiğiniz ürünleri sepete atıp son aşamada satın alabilirsiniz. Böylece uygun fiyat avantajı sunan ürünlerimizi mağaza dolaşmadan ve hiç yorulmadan temin etme fırsatı bulursunuz. Üstelik dışarıda harcanan vaktinizi iş çıkışı dinlenmeye ayırmak daha mantıklı olacaktır.

Diğer avantajlı yönümüz ise hızlı kargo ve kısa sürede teslim yapma olanağıdır. Satın aldığınız ürünleri en kısa sürede kapınızdan alabilirsiniz. Kalite, ucuzluk ve marka seçenekleri için sitemize giriş yapıp ilgili kategoriye ulaşmanız yeterlidir.


Brand: Ay-Yıldız Model: ay-yildiz-608-penye-emzirme-atlet
Ay Yıldız 608 Penye Emzirme Atleti..
67,08₺
Vergiler Hariç:62,11₺
Brand: Ay-Yıldız Model: ay-yildiz-609-penye-emzirme-sutyen
Ay Yıldız 609 Penye Emzirme Sütyeni..
63,00₺
Vergiler Hariç:58,33₺
Brand: İmer Model: imer-1000
İmer 1000 Penye Lohusa Sütyeni, modal / penye karışımı yumuşak, pürüzsüz ve esnek kumaşlı bir ürün.Modal kayın ağacından üretilen en az pamuk kadar doğal bir elyaftır. Doğal, antibakteriyel, pürüzsüz ve sağlıklıdır. Modal ürünler vücudu terletmez, sıkmaz, kullanımı rahattır.  İmer iç giyim tarafında..
24,09₺ 30,11₺
Vergiler Hariç:22,30₺
Brand: İmer Model: imer-1248
İmer 1248 Süprem Hamile Atletiİmer'in doğal içeriği ve sade zerafeti ile bir adım öndesiniz...
39,05₺ 48,82₺
Vergiler Hariç:36,16₺
Brand: İmer Model: imer-1268
İmer 1268 Modal Emzirme Atleti, kolay açılır askıları sayesinde emzirmeye yardımcı.Modal kayın ağacından üretilen en az pamuk kadar doğal bir elyaftır. İmer iç giyim tarafından Türkiye'de üretilmiştir. İmer'in doğal içeriği ve sade zerafeti ile bir adım öndesiniz...
35,47₺ 44,33₺
Vergiler Hariç:32,84₺
Brand: İmer Model: imer-1288
İmer 1288 Kaplı Emzirme Atleti,%50 pamuk %50 modal kumaş. Çıtçıtlı oluşuyla emzirmeye yardımcı.Modal kayın ağacından üretilen en az pamuk kadar doğal bir elyaftır. İmer iç giyim tarafından Türkiye'de üretilmiştir. İmer'in doğal içeriği ve sade zerafeti ile bir adım öndesiniz...
45,75₺ 59,40₺
Vergiler Hariç:42,36₺
Brand: İmer Model: imer-2236
İmer 2236 Emzirme Sütyeni, modal / penye / elastan karışımı yumuşak, pürüzsüz ve esnek kumaşlı bir ürün.Modal kayın ağacından üretilen en az pamuk kadar doğal bir elyaftır. İmer iç giyim tarafından Türkiye'de üretilmiştir. İmer'in doğal içeriği ve sade zerafeti ile bir adım öndesiniz...
29,53₺ 36,91₺
Vergiler Hariç:27,34₺
Brand: İmer Model: imer-2245
İmer 2245 Kaplı Emzirme Sütyeni, modal / penye / elastan karışımı yumuşak, pürüzsüz ve esnek kumaşlı bir ürün.Modal kayın ağacından üretilen en az pamuk kadar doğal bir elyaftır. İmer iç giyim tarafından Türkiye'de üretilmiştir. İmer'in doğal içeriği ve sade zerafeti ile bir adım öndesiniz...
39,52₺ 49,40₺
Vergiler Hariç:36,59₺
Brand: İmer Model: imer-4340
İmer 4340 Modal Hamile Kapri Tayt, modal kumaştan üretilmiştir. Karın kısmı özel dikim ile bedeninize uyumlu ve kullanıma kolay hale getirilmiştir. Modal kayın ağacından üretilen en az pamuk kadar doğal bir elyaftır. İmer iç giyim tarafından Türkiye'de üretilmiştir. İmer'in doğal içeriği ve sade zer..
35,65₺ 44,56₺
Vergiler Hariç:35,65₺
Brand: İmer Model: imer-4341
İmer 4341 Modal Hamile Uzun Tayt, modal kumaştan üretilmiştir. Karın kısmı özel dikim ile bedeninize uyumlu ve kullanıma kolay hale getirilmiştir. Modal kayın ağacından üretilen en az pamuk kadar doğal bir elyaftır. İmer iç giyim tarafından Türkiye'de üretilmiştir. İmer'in doğal içeriği ve sade zera..
40,41₺ 50,51₺
Vergiler Hariç:37,42₺
Brand: İmer Model: imer-4700
İmer 4700 Modal Hamile Külot, modal kumaştan üretilmiştir. Vücudunuzu sıkmaz, rahattır. Modal kayın ağacından üretilen en az pamuk kadar doğal bir elyaftır. İmer iç giyim tarafından Türkiye'de üretilmiştir. İmer'in doğal içeriği ve sade zerafeti ile bir adım öndesiniz...
21,37₺ 26,71₺
Vergiler Hariç:19,78₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)