Menu
SEPETİM

Sütyen

KOMBİNLERİN TAMAMLAYICISI :  SÜTYENLER

İç çamaşırlar kıyafeti doğru taşımanın önemli parçalarından. Sütyenlere de bu konuda büyük pay düşüyor. Doğru sütyeni seçmek bir o kadar önemli. Vücut ve göğüs ölçülerine uygun seçilen bir parçayla kıyafetinizi doğru gösterebileceğiniz gibi yanlış bir parça vücudu olduğundan farklı gösterecektir. Bu yüzden seçimde yapmanız gereken en önemli madde vücudu doğru tanımak. Kategorimizde her vücut tipine göre sütyen modeli yer alıyor. Her modeli spor, klasik, günlük gibi birçok kategoriye ayırdık, uygun fiyatlı ve kaliteli bir model için kategorimiz sizin için en doğru yer. Model tercihinizi belli bir markadan yana yapmak istiyorsanız da yeni inci, orkide, kom, nurteks, imer ve daha birçoğu kategorimizde yer alıyor. 

Kendinize en uygun sütyeni seçerken vücut tipinizle beraber göğüs tipinizi de tam olarak bilmelisiniz. Tam bir göğüs ölçüsü bilindiğinde, en doğru sütyen tercihini de yapmış olursunuz. Eğer yuvarlak ve büyük göğüslere sahipseniz sütyen tercihiniz göğüslerinizin boyutunda olmalı, destekli modellerden uzak durup toparlayıcı ve kapatıcı modelleri seçerek doğru görüntüyü sağlayabilirsiniz. Yine desteksiz sert iskeletli modeller de sizin için uygun olacaktır. Ayrık göğüslere sahipseniz ortası lastikli veya t-shirt modelleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Klasik görüntüye sahip kalın kenarlı modeller de doğru tercih olacaktır. İki destekli sütyen ve çapraz askılı sütyenlerimizi de üçgen göğüslüler tercih edebilir. Üçgen göğüse sahip olanlar için diğer bir alternatif de üçgen kaplı modeller. Hem göğüs hem de omuzlarınızı çok daha düzgün gösteren bu modeller sizin için kurtarıcı parçalardan olacaktır. Sütyen tercihinizdeki en önemli nokta toparlayıcı olmasıysa kategorimizdeki çapraz sırt askılı ve destekli modelleri seçebilirsiniz. Hem rahat hem şık bir görüntü için uzun gövdeli bralet modeller de sizin için uygun seçenekler arasında. Göğüslerinizde orantı sağlamak istiyorsanız veya bir operasyon geçirdiyseniz seçiminizde daha dikkatli olmalısınız. Büyük kaplı sütyenler ve ince süngerli modeller oldukça rahat ve konforlu bir tercih olacaktır. 

Modelinize karar verdikten sonra kategorimizde kıyafetinize göre birçok tasarım bulmak mümkün. İnce t-shirt ve gömleklerle yapılan bir kombin için t-shirt sütyenler, kullanım açısından oldukça rahat olacaktır. Eğer kıyafetinizde derin göğüs dekoltesine sahipseniz ve iç çamaşırınızı saklamak istiyorsanız her renk ve desendeki u model dekolteli sütyenleri seçebilirsiniz. Bu modeller dikişsiz de olduğu için her kumaşla beraber kullanabilirsiniz. Yaz aylarına uygun bir model arıyorsanız veya kıyafetiniz straplezse askı derdinden sizi kurtaran straplez sütyenleri seçebilirsiniz. Askısız, straplez veya düşük omuz gibi her modele oldukça uygun olan straplezin alternatif modeli de bandaj sütyenler. Daha romantik bir görünüm arayanlar için bandaj modeller straplezden çok daha uygun bir tercih. Rahat ve kolay bir tercih arıyorsanız çok amaçlı sütyen modellerini tercih edebilirsiniz. Bu modellerin kopça kısımlarını çıkarıp, değiştirebileceğiniz için her kıyafetle kullanmak mümkün. 

Sporda rahatlık çok önemli, eğer sütyeninizi spor yaparken kullanacağınız bir model olarak arıyorsanız tercihiniz spor sütyenleri olmalı. Bu modeller göğüsleri sıkı tutup desteklediği için spor sırasında rahatınız bozmayıp iç çamaşır derdinizi ortadan kaldırıyor. Spor sütyeni seçerken diğer bir önemli nokta da kumaşı. Tercihinizi ter tutmayan bir kumaştan yaparak keyifli bir spor rutini geçirebilirsiniz. 

Alıverişinizi verimli şekilde tamamlamak için birçok model ve marka seçenekleri dışında her fiyat aralığına göre uygun ürünlerle beraber ürününüzü sizle bir an önce buluşturmak için hızlı kargo seçeneğimiz mevcut. Konforlu bir alışveriş için tek yapmanız gereken siparişinizi tamamlamak.


Brand: Ay-Yıldız Model: ay-yildiz-273-sutyen
Ay Yıldız 273 Minimizer Sütyen..
67,08₺
Vergiler Hariç:62,11₺
Brand: Ay-Yıldız Model: ay-293
Ay Yıldız 293 Minimizer Sütyen..
62,28₺
Vergiler Hariç:57,67₺
Brand: Ay-Yıldız Model: Ay 294
Ay Yıldız 294 Minimizer Sütyen..
62,28₺
Vergiler Hariç:57,67₺
Brand: Ay-Yıldız Model: Ay-333
Ay Yıldız 333 Dantel Minimizer Sütyen..
69,00₺
Vergiler Hariç:63,89₺
Brand: Ay-Yıldız Model: Ay-444
Ay Yıldız 444 Dantel Minimizer Sütyen..
70,68₺
Vergiler Hariç:65,44₺
Brand: Ay-Yıldız Model: Ay-533
Ay Yıldız 533 Dantel Minimizer Sütyen..
69,00₺
Vergiler Hariç:63,89₺
Brand: Ay-Yıldız Model: Ay-535
Ay Yıldız 535 Dantel Minimizer Sütyen..
70,68₺
Vergiler Hariç:65,44₺
Brand: Ay-Yıldız Model: Ay-556
Ay Yıldız 556 Penye Sütyen..
65,40₺
Vergiler Hariç:60,56₺
Brand: Ay-Yıldız Model: Ay-777
Ay Yıldız 777 Dantel Sütyen..
71,89₺
Vergiler Hariç:66,57₺
Brand: Ay-Yıldız Model: Ay-812
Ay Yıldız 812 Dantel Dolu Kap Sütyen Takım..
93,48₺
Vergiler Hariç:86,56₺
Brand: Kom Model: 41SU75151
2018 koleksiyonuna ait en kullanışlı iç çamaşırıdır...
124,09₺
Vergiler Hariç:114,90₺
Brand: Kom Model: 41SU75161
Destekli sütyenleriyle hem rahat olup hem de istediğiniz görüntüye kavuşabilirsiniz...
124,09₺
Vergiler Hariç:114,90₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 129 (11 Sayfa)