Menu
SEPETİM

Garba Donna

Brand: Garba Donna Model: BDS-GB-Bianco
Saflığın ve temizliğin simgesi Bianco; Bergamot, Pembe Biber, Mandaline, Ebegümeci, Yasemin, Sandal Ağacı ve Misk esaslarını bir araya getirip tenine meleksi bir dokunuş yaparak sizleri mutlu edecek.Üst Nota; Bergamot, Pembe biber, MandalinaOrta Nota; Ebegümeci, YaseminAlt Nota; Sanda..
80,00₺
Vergiler Hariç:67,80₺
Brand: Garba Donna Model: BDS-GB-Notte
Notte ile gecelerde tenine güç kat. Bergamot, Greyfurt, Gül, Yasemin, Nergis, Vanilya, Beyaz Misk, Sandal Ağacı, Paçuli ile teninde asalet ve gücü hisset.Üst Nota; Bergamot, GreyfurtOrta Nota; Gül, Yasemin, NergisAlt Nota; Vanilya, Beyaz Misk, Sandal Ağacı, Paçuli..
80,00₺
Vergiler Hariç:67,80₺
Brand: Garba Donna Model: BDS-GD-Fuoco
Ateşin ve ihtirasın rengini Fuoco'da sizin için bir araya getirdik. Hindistan Cevizi, Erik Yasemin, İnci Çiçeği, Gül, Sandal Ağacı, Misk ve Vanilya ile duygularını açığa çıkar. Tutkuyu teninde hisset.Üst Nota; H.Ceviz, ErikOrta Nota; Yasemin, İnci Çiçeği, GülAlt Nota; Sandal ağaçı, Misk, Vanilya..
80,00₺
Vergiler Hariç:67,80₺
Brand: Garba Donna Model: BDS-GB-Sentimento
Duyguların ve masumiyetin karışımını Sentimento'da bir araya getirdik. Manolya, Mandalina, Şeftali, Menekşe, Yasemin, Orkide, Vanilya ve Misk ile hayallere atfedilen rengi teninde hisset. Çiçeksi bir dokunuş ile kendini mutlu et.Üst Nota ; Manolya, mandalina, ŞeftaliOrta Nota; Menekşe, Yasemin, Orki..
80,00₺
Vergiler Hariç:67,80₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)