İç giyim, hem erkek hem de kadınlar için vazgeçilmez ürünler arasındadır. Erkek iç giyim modelleri arasında slip / boxer ve atlet modelleri yer alır. Kadın iç giyim modelleri, erkek modellerine göre daha fazla çeşitlilik gösterir. Sütyen, külot, büstiyer, jüpon ve iç giyim alt – üst takımları kadınlar için mevcuttur. Bunların yanı sıra tayt, atlet ve body seçenekleri de vardır. 

Kadın iç giyim modelleri kendi içinde de alt dallara ayrılır. Bunlardan biri de hamile iç giyim modelleridir. Hamileler için özel olarak tasarlanmıştır. Hamile külot, emzirme atleti, emzirme sütyeni ve hamile kapri taytları hamile ve lohusa kadınlar için kolaylık sağlar.

İç giyim sütyen modelleri her zevke uygun olarak tasarlanmıştır. Çeşitli renk ve modelden kendi bedeninize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Sütyen seçimi yapmadan önce Vücut Tipine Göre Sütyen Seçimi’ne dikkat etmeli ve en uygun olanı seçmelisiniz.

Sütyen seçimi yaparken dikkat edilecek ikinci bir nokta vardır. Balenli sütyen, balensiz sütyen, dolgulu sütyen veya dolgusuz sütyen tercih edilebilir. Sütyenlerde balen, göğüs altını çevreleyen demir ya da plastik çubuklardır. Sütyen içinde rahat hareket edebilmek için en uygun modeli seçmeye özen gösterin.