Dekoratif Yastık ve Kırlentler

Yazan admin 15/08/2016 0 Yorum(lar) Blog,


Dekorasyonda küçük detaylar bütüne bakıldığında büyük farklar yaratır. Ufak bir dokunuş, küçük bir detay büyük bir bütünün göze daha çekici gelmesini sağlar. Sürekli vaktimizi geçirdiğimiz odalarınıza hareket katmak istemez misiniz ?

Rengarenk, desen desen baskılı dekoratif yastıklarla mekanlarınıza renk ve şıklık katabilirsiniz. Odanızın dekor tarzı ne olursa olsun yatak ya da kanepelerinizin üzerini baskılı kırlent ve dekor yastıklarla renklendirebilirsiniz. İstediğiniz renk, desen ve boyutlarda tercih edebileceğiniz bu yastıklar evinizin dekorasyonunu zenginleştirecek.

Dekoratif yastık seçerken ilk önce odanızın tarzı ve mobilyalarınızın konseptini ön plana almalısınız. Koltuklarınızın daha canlı ve göz alıcı görünmesini istiyorsanız, mobilyaların rengine zıt olan renkleri tercih ederek hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz. Mobilyalarınız daha düz ve sade ise değişik desenlerde, baskılı, geometrik şekilleri barındıran yastık modellerini tercih edebilirisiniz. Yataklarınızın üzerini, bahçe mobilyalarınızı da dekoratif yastıklarla renklendirebilir ve hareket katabilirsiniz. 

Yorum Yazın